BLACK SEA PEARL 2023

29 вересня – 1 жовтня 2023 року в місті Одеса пройде щорічний конгрес анестезіологів з міжнародною участю BLACK SEA PEARL 2023. Місце проведення – Головний корпус Міжнародного гуманітарного університету, вул. Фонтанська дорога 53, м. Одеса.

Компанія МЕД ЕКСІМ запрошує на конгрес, створений для обміну досвідом у сфері анестезіології, який об'єднав провідних спікерів з 8 країн світу, зібрав фахівців-практиків, які проведуть понад 50 лекцій, воркшопів з демонстрацією на живих моделях, презентують найновіші розробки в галузі анестезіології й невідкладної терапії.

На експозиції медичного обладнання, яка пройде в рамках виставки, МЕД ЕКСІМ презентує сучасні прилади від провідних виробників для ефективної роботи анестезіолога та реаніматолога

  • портативна ультразвукова система MyLab Sigma для широкого спектра клінічних досліджень;
  • стаціонарна ультразвукова платформа MyLab X90 преміум класу Esaote з пакетом інноваційних клінічних технологій і візуалізацією експертного класу;
  • модульна анестезіологічна система S7100 для дорослих, дітей і новонароджених з сенсорним інноваційним екраном управління діагоналлю 18.5 дюйма.

З нетерпінням чекаємо на зустріч в гостинній Одесі!