image descriptionimage descriptionimage descriptionimage description

Конгрес Асоціації урологів України 2024

11 червня 2024

Запрошуємо фахівців на зустріч в рамках щорічного конгресу Асоціації урологів України, що відбудеться 13-15 червня 2024 року у торгово-промисловій палаті України, конференц-зал "Колізей"(вулиця Велика Житомирська, 33, м. Київ). Конференція буде проводиться у змішаному форматі й присвячена актуальним питанням сучасної урології - сучасні методи лікування раку сечового міхура, нові підходи в лікування сечо-камяної хвороби, особливості медикаментозної терапії захворювань сечостатевої системи. Наша компанія є одним із спонсорів цього заходу й пропонує учасникам сучасні технології й обладнання для урології. • Презентаційний матеріал по ударно-хвильовим літотриптерам Medispec• Ендоскопічний інструментарій Brightfield endoscopes• Стерилізаційне обладнання (автоклави, парові стерилізатори, плазмові стерилізатори тощо) До зустрічі на нашому стенді!

ГалМЕД 2024

16 травня 2024

Запрошуємо завітати на стенд компанії «МЕД ЕКСІМ» на Львівському медичному форумі «ГалМЕД», що відбудеться 21 - 23 червня 2021 у Львові за адресою: вул. Коперника 17, Львівський Палац Мистецтв.🤩Компанія «МЕД ЕКСІМ», лідер серед компаній-постачальників медичного обладнання, під час Форуму «ГалМЕД» представить на своєму стенді медичне обладнання визнаних світових брендів, обладнання для стерилізації та дезінфекції, аксесуари та витратні матеріали, популярні серед фахівців різних галузей медицини. Портативні УЗД сканери Esaote і Chison  Обладнання для реанімації й інтенсивної терапії – автоматичний дефібрилятор-монітор Sever One D, ларингоскопи різних модифікацій, монітори-капнографи тощо  Мультипараметровий монітор пацієнта Osen 8000Е  Презентаційні матеріали нових розробок Esaote, Medispec, Genoray Зі стоматологічного обладнання буду представлені стоматологічні діодні лазер Fox, ендодонтичне обладнання, ультразвукові мийки, широкий спектр стоматологічних витратних матеріалів. Чекаємо вас на зустріч та філіжанку кави!

Британо-Український симпозіум (БУС–16)

08 травня 2024

Британо-Український симпозіум (БУС–16), «Анестезіологія та інтенсивна терапія – сьогодення і перспективи розвитку» Запрошуємо фахівців на щорічний Британо-Український симпозіум, «Анестезіологія та інтенсивна терапія – сьогодення і перспективи розвитку», який відбудеться16-17 травня 2024 року  у «гібридному» форматі – пленарні та секційні засідання, семінари, онлайн-виступи, майстер-класи. В конференції беруть участь ряд провідних закордонних спікерів з Великобританії, США, Німеччини, Австрії, Ізраїлю, Польщі, Італії. Як і на попередніх симпозіумах, відбудеться рефрешер-курс за участю вітчизняних та іноземних спікерів. Компанія «МЕД ЕКСІМ» являється традиційним учасником конференції з презентацією технологій і обладнання для анестезіології, інтенсивної терапії й медицини болю. портативні і стаціонарні УЗД системи Esaote (Італія) зі спеціалізованими додатками для діагностики гострих станів; апарат штучної вентиляції легень для використання в дорослій медицині, педіатрії і неонатології; апарат для анестезії S6100А (анестезіологічна система експертного класу для дорослих, дітей і новонароджених); портативні дефібрилятори лінійного ряду Sever One, виробництва компанії A.M.I. Italia дефібрилятор Rescue LIFE 9 (Італія, нова модель біфазного дефібрилятора з кольоровим LDC- дисплеєм діагоналлю 8.4 дюймів); монітор пацієнта Brightfield Healthcare V12i з використанням технології Masimo; і багато іншого… Також наші УЗД апарати MyLab від Esaote будуть використовуватися в майстер-класах на тему «Малоінвазивні втручання під контролем ультразвуку» Очний формат буде проводитись з дотриманням режимів воєнного стану. Кількість місць очного формату обмежена, своєчасна реєстрація забезпечить Вам особисту участь у конференції. Адреса проведення конференції: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 21, клінічна лікарня «Феофанія», Конференц центр. Чекаємо на зустріч!

Конференція "Актуальні питання хірургії в умовах воєнного стану"

30 квітня 2024

Дорогі партнери! З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами в рамках Всеукраїнської науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання хірургії в умовах воєнного стану", що відбудеться вже 10 – 11 травня у готелі "Львів"", прос. В'ячеслава Чорновола, 7, м. Львів. Конференція присвячена актуальним питанням діагностики та лікування бойової травми, загальної хірургічної патології, реконструктивної хірургії, онкологічної, ендокринної хірургії та колопроктології в умовах воєнного стану. МЕД ЕКСІМ є партнером цього заходу і планує представити широкий спектр сучасного обладнання і технології для хірургії. До зустрічі на нашому стенді!

Всеукраїнський медичний саміт 2024

25 березня 2024

28 березня 2024 року запрошуємо на Всеукраїнський медичний саміт, присвячений питанням організації, функціонування та розвитку приватного медичного сектора в сучасних умовах. Ви отримайте поради від найкращих експертів галузі, як організувати роботу медичного закладу, залучати й утримувати клієнтів, створити клієнтський сервіс та багато іншого. Компанія МЕД ЕКСІМ запрошує відвідувачів саміту на стенд медичного обладнання, призначеного для приватних медичних закладів. Лінійка ультразвукових апаратів MyLab Esaote (Італія). Обладнання для реанімації - дефібрилятори різних модифікацій, апарати штучного дихання. Презентаційні матеріали по рентгенівським апаратам, МРТ і КТ томографам, літотриптерам. І багато іншого.  Місце проведення: Pochayna Event Hall, проспект Степана Бандери 23, м. Київ, Україна До зустрічі на саміті!!!
МЕДВІН: ЕкспоСтомат 2024

МЕДВІН: ЕкспоСтомат 2024

05 лютого 2024

Компанія МЕД ЕКСІМ запрошує фахівців на 104 Міжнародну спеціалізовану виставку «МЕДВІН: ЕкспоСтомат 2024», що пройде 8 – 10 лютого 2024 року у Палаці Спорту (Київ, Спортивна площа,1). Особливістю цієї виставки буде велика лекторська програма присвячена основним проблемам сучасної стоматології під час війни в Україні, а також огляд сучасних засобів й методів профілактики та лікування карієсу зубів з урахуванням практичного досвіду. Компанія МЕД ЕКСІМ являється традиційним спонсором і учасником заходу. На нашому стенді буде представлене обладнання для стоматологічних кабінетів визнаних світових брендів, аксесуари та витратні стоматологічні матеріали, включаючи Нові моделі стоматологічних установок NT та NG від Miglionico, Італія. Лінійку візіографів Dentix Діодний стоматологічний лазер Fox 810 нм і потужністю 8 Вт І багато іншого Чекаємо на Вас!!!

Конференція «Здоров’я нації та суспільства»

24 листопада 2023

Компанія МЕД ЕКСІМ запрошує фахівців на науково-практичну конференцію «Здоров’я нації та суспільства», що пройде 30 листопада – 1 грудня 2023 року в Торговельно-промисловій палаті, вул. Велика Житомирська 33, м. Київ На конференції будуть розглянуті основні напрямки розвитку у діагностиці і лікуванні захворювань сечостатевої системи, стандарти лікування розладів сексуальної функції у чоловіків в Європі і Україні, тенденції розвитку малоінвазивних утручань в урологічній практиці. В рамках виставки медичного обладнання, що пройде під час конференції, компанія МЕД ЕКСІМ планує представити сучасні зразки обладнання і технологій для використання в урології і андрології: Сучасний прилад для лікування еректильної дисфункції ED1000 компанії Medispec (Ізраїль) акустичними хвилями. Ультразвукові сканери MyLab компанії Esaote зі спеціалізованим пакетом для поглиблених досліджень в урології і андрології. Ендоскопічні інструменти для урології. З нетерпінням чекаємо на нашій локації!

Для лікарів

22 листопада 2023

Компанія МЕД ЕКСІМ продовжує виконувати свою місію — не тільки впроваджувати світовий рівень медицини в нашій країні, але й навчати українських фахівців роботі на сучасному обладнанні. Наша компанія являється технічним спонсором навчальних програм і заходів, які допомагають отримати практичні навички під керівництвом досвідчених лікарів з використанням найсучаснішого обладнання. На один із навчальних заходів компанія МЕД ЕКСІМ надала стаціонарний і портативний УЗД апарати компанії Chison Ультразвуковий мобільний апарат SonoEye з підключенням, візуалізацією та керуванням через додаток на смарт-пристрої лікаря. Діагностичні дослідження можна проводити у В-режимі, режимі кольорового доплера та М-режимі.  Стаціонарний УЗД апарат XBit 90 – нова ультразвукова система преміум сегмента компанії Chison Наша компанія і надалі планує активно брати участь в навчальних заходах для ознайомлення з сучасними медичними технологіями українських лікарів.

My Lab Omega в анестезіології

02 листопада 2023

Ультразвукове дослідження є безпечним, легкодоступним методом візуалізації, який широко застосовується в сучасній анестезіологічній і реанімаційній практиках. Сьогодні ультразвук активно використовується в регіональній анестезії, медицині болі, для забезпечення судинного доступу, оцінки дихальних шляхів, трансезофагеальна ехокардіографія тощо. Більшість виробників УЗД апаратів розробляють прилади і програмне забезпечення, які максимально адаптовані до використання в операційній, палатах інтенсивної терапії, приймальних відділеннях, обстежувати пацієнта безпосередньо в лікарняному ліжку. Яскравий взірець – портативний ультразвуковий сканер MyLab Omega компанії Esaote, який був представлений на Конгресі анестезіологів BLACK SEA PEARL 2023, що пройшов в Одесі наприкінці вересня. Ультразвуковий апарат має компактні розміри й невелику вагу в комбінації з відносно великим монітором, діагональ 15.6 дюйма. Клінічне зображення займає майже весь екран монітора. Діапазон руху монітора складає 180 градусів в горизонтальній площині, що дає можливість зручно розташувати екран при будь-яких обстеженнях. Практично всі типи ультразвукових датчиків сумісні з апаратом від MyLab Omega, включаючи спеціалізовані трансезофагеальні датчики, високочастотні датчики до 22 МГц, монокристалічні датчики нового покоління тощо. Це забезпечує максимальну універсальність у клінічному використанні. Спеціалізовані технології розширюють можливості використання MyLab Omega в анестезіології та інтенсивній терапії. За допомогою технології CPI лікар-анестезіолог може отримувати якісне і контрастне зображення глибоких шарів пацієнтів з великою вагою. Доплерівські технології CFM забезпечують візуалізацію кровотоку у великих і малих кровоносних судинах. Програмний модуль Zero-click дає можливість проводити автоматичні обчислення в акушерстві, гінекології та кардіології. І список можна продовжувати. Крім того, сучасний портативний УЗД апарат, який представляє собою MyLab Omega, представляє довершений цифровий комплекс. Обмін і зберігання інформацією забезпечується через бездротовий зв’язок з можливістю проведення відеостріма (eStreaming). Керування основними функціями проводяться через високочутливий сенсорний екран. Час виходу із сплячого режиму складає менше 15 секунд. Таким чином, УЗД сканер MyLab Omega  від компанії Esaote являється універсальним діагностичний інструмент, який показує швидкий і надійний результат як в операційній та палаті інтенсивної терапії, так і на виїзді, в амбулаторних умовах у всіх клінічних сферах.

FACE & BODY ID CONGRESS

30 жовтня 2023

Конгрес з естетичної медицини для лікарів косметологів, який відбудеться 9 – 11 листопада у готелі EMILY HOTEL, вул. Хмельницького 9Б, м. Львів-Винник. У ПРОГРАМІ Ефективні апаратні та ін’єкційні методики, їх комбінації з відеодемонстрацією кейсів. Ін’єкційна трансформація пацієнтів. Full face комбінованих методик, моніторинг вікових змін пацієнта через Методи ефективного впливу на модифікації тіла – дива сучасних апаратних методик. Ін’єкційний дизайн тіла. Якість шкіри тіла протягом життя. І багато іншого В рамках конгресу компанія МЕД ЕКСІМ, офіційний представник Quanta System в Україні, представить сучасні лазерні технології від провідного європейського виробника ULTRALIGHT - неодимовий лазер з модулятором добротності та довжиною хвилі 532/1064 нм. Лазерна установка Thunder MT з гібридним випромінюванням 755 і 1064 нм (олександритовий і неодимовий лазери). Крім того на стенді будуть представлені апаратні система візуалізації та аналізу шкіри 7 покоління VISIA (США). Чекаємо вас на нашій локації!

Постреліз. Конгрес анестезіологів BLACK SEA PEARL 2023

18 жовтня 2023

29 вересня – 1 жовтня 2023 року в місті Одеса пройшов щорічний конгрес анестезіологів з міжнародною участю BLACK SEA PEARL 2023 В заході взяли участь лікарі-анестезіології з 8 країн світу, а також провідні вітчизняні постачальники обладнання для анестезіології й невідкладної терапії. Конференція була дуже змістовною і насиченою, було проведено понад 50 лекцій, воркшопів в різних локаціях, представлені сучасні технології й прилади для анестезіології. На експозиції медичного обладнання МЕД ЕКСІМ особливий інтерес фахівців викликала портативна ультразвукова система MyLab Оmega з пакетом спеціалізованих технологій для інтенсивної терапії і анестезіології. Ми щиро дякуємо усім нашим гостям. Було неймовірно приємно спілкуватися з вами, поділитися сучасними здобутками в галузі медичного обладнання. До нових зустрічей!

Дентал – Україна 2023

16 жовтня 2023

Запрошуємо усіх бажаючих завітати на стенд компанії «МЕД ЕКСІМ» на XXI Міжнародній стоматологічній виставці Дентал - Україна, який відбудеться 25-27 жовтня 2023 року у Львові. На стоматологічному форумі компанія МЕД ЕКСІМ представить стоматологічне обладнання визнаних світових брендів, обладнання для стерилізації та дезінфекції, аксесуари та витратні матеріали, популярні серед фахівців різних галузей стоматології. Родзинкою стенда будуть стоматологічні установки елітного класу Nice Glass від Miglionico, Італія. Місце проведення: Львівський Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17, Львів  Чекаємо на Вас!!!

Про компанію

Компанія «МЕД ЕКСІМ» по­ста­чає ме­дич­не об­лад­нан­ня від про­від­них сві­то­вих ви­роб­ни­ків, вста­нов­лює та об­слу­го­вує по­став­ле­ні сис­те­ми, роз­роб­ляє ком­плекс­ні рі­шен­ня щодо осна­щен­ня ме­дич­них уста­нов різ­но­го про­фі­лю. Компанія з 2012 року на­ро­щує порт­фель брен­дів, що пред­став­ля­ють не тіль­ки ме­дич­не об­лад­нан­ня, а й об­лад­нан­ня для ес­те­тич­ної ме­ди­ци­ни, сто­ма­то­ло­гії, ве­те­ри­на­рії.

Адреса: вул Назарівська, 1, Київ +38 (044) 234-48-28, (044) 467-52-23 info@medexim.ua

Матеріали для друку

Каталог компанії «МЕД ЕКСІМ».
Докладний опис та перелік усієї продукції.
Каталог ТМ Esaote. «МЕД ЕКСІМ» – єдиний офіційний представник Esaote в Україні.
Логотип ТОВ «МЕД ЕКСІМ» – EPS, JPG,