image descriptionimage descriptionimage descriptionimage description
МЕДВІН: ЕкспоСтомат 2024

МЕДВІН: ЕкспоСтомат 2024

05 лютого 2024

Компанія МЕД ЕКСІМ запрошує фахівців на 104 Міжнародну спеціалізовану виставку «МЕДВІН: ЕкспоСтомат 2024», що пройде 8 – 10 лютого 2024 року у Палаці Спорту (Київ, Спортивна площа,1). Особливістю цієї виставки буде велика лекторська програма присвячена основним проблемам сучасної стоматології під час війни в Україні, а також огляд сучасних засобів й методів профілактики та лікування карієсу зубів з урахуванням практичного досвіду. Компанія МЕД ЕКСІМ являється традиційним спонсором і учасником заходу. На нашому стенді буде представлене обладнання для стоматологічних кабінетів визнаних світових брендів, аксесуари та витратні стоматологічні матеріали, включаючи Нові моделі стоматологічних установок NT та NG від Miglionico, Італія. Лінійку візіографів Dentix Діодний стоматологічний лазер Fox 810 нм і потужністю 8 Вт І багато іншого Чекаємо на Вас!!!

Конференція «Здоров’я нації та суспільства»

24 листопада 2023

Компанія МЕД ЕКСІМ запрошує фахівців на науково-практичну конференцію «Здоров’я нації та суспільства», що пройде 30 листопада – 1 грудня 2023 року в Торговельно-промисловій палаті, вул. Велика Житомирська 33, м. Київ На конференції будуть розглянуті основні напрямки розвитку у діагностиці і лікуванні захворювань сечостатевої системи, стандарти лікування розладів сексуальної функції у чоловіків в Європі і Україні, тенденції розвитку малоінвазивних утручань в урологічній практиці. В рамках виставки медичного обладнання, що пройде під час конференції, компанія МЕД ЕКСІМ планує представити сучасні зразки обладнання і технологій для використання в урології і андрології: Сучасний прилад для лікування еректильної дисфункції ED1000 компанії Medispec (Ізраїль) акустичними хвилями. Ультразвукові сканери MyLab компанії Esaote зі спеціалізованим пакетом для поглиблених досліджень в урології і андрології. Ендоскопічні інструменти для урології. З нетерпінням чекаємо на нашій локації!

Для лікарів

22 листопада 2023

Компанія МЕД ЕКСІМ продовжує виконувати свою місію — не тільки впроваджувати світовий рівень медицини в нашій країні, але й навчати українських фахівців роботі на сучасному обладнанні. Наша компанія являється технічним спонсором навчальних програм і заходів, які допомагають отримати практичні навички під керівництвом досвідчених лікарів з використанням найсучаснішого обладнання. На один із навчальних заходів компанія МЕД ЕКСІМ надала стаціонарний і портативний УЗД апарати компанії Chison Ультразвуковий мобільний апарат SonoEye з підключенням, візуалізацією та керуванням через додаток на смарт-пристрої лікаря. Діагностичні дослідження можна проводити у В-режимі, режимі кольорового доплера та М-режимі.  Стаціонарний УЗД апарат XBit 90 – нова ультразвукова система преміум сегмента компанії Chison Наша компанія і надалі планує активно брати участь в навчальних заходах для ознайомлення з сучасними медичними технологіями українських лікарів.

My Lab Omega в анестезіології

02 листопада 2023

Ультразвукове дослідження є безпечним, легкодоступним методом візуалізації, який широко застосовується в сучасній анестезіологічній і реанімаційній практиках. Сьогодні ультразвук активно використовується в регіональній анестезії, медицині болі, для забезпечення судинного доступу, оцінки дихальних шляхів, трансезофагеальна ехокардіографія тощо. Більшість виробників УЗД апаратів розробляють прилади і програмне забезпечення, які максимально адаптовані до використання в операційній, палатах інтенсивної терапії, приймальних відділеннях, обстежувати пацієнта безпосередньо в лікарняному ліжку. Яскравий взірець – портативний ультразвуковий сканер MyLab Omega компанії Esaote, який був представлений на Конгресі анестезіологів BLACK SEA PEARL 2023, що пройшов в Одесі наприкінці вересня. Ультразвуковий апарат має компактні розміри й невелику вагу в комбінації з відносно великим монітором, діагональ 15.6 дюйма. Клінічне зображення займає майже весь екран монітора. Діапазон руху монітора складає 180 градусів в горизонтальній площині, що дає можливість зручно розташувати екран при будь-яких обстеженнях. Практично всі типи ультразвукових датчиків сумісні з апаратом від MyLab Omega, включаючи спеціалізовані трансезофагеальні датчики, високочастотні датчики до 22 МГц, монокристалічні датчики нового покоління тощо. Це забезпечує максимальну універсальність у клінічному використанні. Спеціалізовані технології розширюють можливості використання MyLab Omega в анестезіології та інтенсивній терапії. За допомогою технології CPI лікар-анестезіолог може отримувати якісне і контрастне зображення глибоких шарів пацієнтів з великою вагою. Доплерівські технології CFM забезпечують візуалізацію кровотоку у великих і малих кровоносних судинах. Програмний модуль Zero-click дає можливість проводити автоматичні обчислення в акушерстві, гінекології та кардіології. І список можна продовжувати. Крім того, сучасний портативний УЗД апарат, який представляє собою MyLab Omega, представляє довершений цифровий комплекс. Обмін і зберігання інформацією забезпечується через бездротовий зв’язок з можливістю проведення відеостріма (eStreaming). Керування основними функціями проводяться через високочутливий сенсорний екран. Час виходу із сплячого режиму складає менше 15 секунд. Таким чином, УЗД сканер MyLab Omega  від компанії Esaote являється універсальним діагностичний інструмент, який показує швидкий і надійний результат як в операційній та палаті інтенсивної терапії, так і на виїзді, в амбулаторних умовах у всіх клінічних сферах.

FACE & BODY ID CONGRESS

30 жовтня 2023

Конгрес з естетичної медицини для лікарів косметологів, який відбудеться 9 – 11 листопада у готелі EMILY HOTEL, вул. Хмельницького 9Б, м. Львів-Винник. У ПРОГРАМІ Ефективні апаратні та ін’єкційні методики, їх комбінації з відеодемонстрацією кейсів. Ін’єкційна трансформація пацієнтів. Full face комбінованих методик, моніторинг вікових змін пацієнта через Методи ефективного впливу на модифікації тіла – дива сучасних апаратних методик. Ін’єкційний дизайн тіла. Якість шкіри тіла протягом життя. І багато іншого В рамках конгресу компанія МЕД ЕКСІМ, офіційний представник Quanta System в Україні, представить сучасні лазерні технології від провідного європейського виробника ULTRALIGHT - неодимовий лазер з модулятором добротності та довжиною хвилі 532/1064 нм. Лазерна установка Thunder MT з гібридним випромінюванням 755 і 1064 нм (олександритовий і неодимовий лазери). Крім того на стенді будуть представлені апаратні система візуалізації та аналізу шкіри 7 покоління VISIA (США). Чекаємо вас на нашій локації!

Постреліз. Конгрес анестезіологів BLACK SEA PEARL 2023

18 жовтня 2023

29 вересня – 1 жовтня 2023 року в місті Одеса пройшов щорічний конгрес анестезіологів з міжнародною участю BLACK SEA PEARL 2023 В заході взяли участь лікарі-анестезіології з 8 країн світу, а також провідні вітчизняні постачальники обладнання для анестезіології й невідкладної терапії. Конференція була дуже змістовною і насиченою, було проведено понад 50 лекцій, воркшопів в різних локаціях, представлені сучасні технології й прилади для анестезіології. На експозиції медичного обладнання МЕД ЕКСІМ особливий інтерес фахівців викликала портативна ультразвукова система MyLab Оmega з пакетом спеціалізованих технологій для інтенсивної терапії і анестезіології. Ми щиро дякуємо усім нашим гостям. Було неймовірно приємно спілкуватися з вами, поділитися сучасними здобутками в галузі медичного обладнання. До нових зустрічей!

Дентал – Україна 2023

16 жовтня 2023

Запрошуємо усіх бажаючих завітати на стенд компанії «МЕД ЕКСІМ» на XXI Міжнародній стоматологічній виставці Дентал - Україна, який відбудеться 25-27 жовтня 2023 року у Львові. На стоматологічному форумі компанія МЕД ЕКСІМ представить стоматологічне обладнання визнаних світових брендів, обладнання для стерилізації та дезінфекції, аксесуари та витратні матеріали, популярні серед фахівців різних галузей стоматології. Родзинкою стенда будуть стоматологічні установки елітного класу Nice Glass від Miglionico, Італія. Місце проведення: Львівський Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17, Львів  Чекаємо на Вас!!!

Постреліз. Public Health 2023

16 жовтня 2023

Медична виставка Public Health 2023 - один з наймасштабніших проектів в галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я. Компанія МЕД ЕКСІМ являється традиційним учасником цієї події, пропонуючи відвідувачам ознайомитись з новітніми розробками провідних світових виробників в галузі діагностичного, терапевтичного, реабілітаційного та інших типів медичного обладнання.  На цій виставці родзинкою стенда МЕД ЕКСІМ стали: Нова модель стаціонарного УЗД апарату MyLab X90 з алгоритмами штучного інтелекту Портативний багатоцільовий сканер HIGHT-END класу MyLab Omega Топова модель УЗД сканера від CHISON Рентгенівське обладнання Genoray (Південна Корея) Ми були дуже раді зустрічі з вами!

Public Health 2023

20 вересня 2023

Дорогі Партнери та Колеги, запрошуємо Вас відвідати наш стенд № Е-2 на Міжнародній медичній виставці «Public Health 2023».  Медична виставка Public Health 2023 - один з наймасштабніших проектів в галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.  Компанія Мед Ексім являється традиційним учасником цієї події і пропонує відвідувачам ознайомитись з новітніми розробками провідних світових виробників в галузі діагностичного, терапевтичного, реабілітаційного та інших типів медичного обладнання.  Виставка відкрита для відвідування: 4-6 жовтня 2023 року  Місце проведення: м. Київ, Броварський пр-т, 15, станція метро Лівобережна. Чекаємо Вас на нашому стенді!

Гольмієвий лазер MultiPulse HoPlus в ОЛІЛ

19 вересня 2023

До повномасштабного вторгнення Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполя (ОЛІЛ) являла собою великий багатогалузевий медичний комплекс європейського рівня на 550 ліжок. Варварські російські бомбардування і військові дії призвели до 90% руйнації міста. Одна з найсучасніших лікарень Донеччини теж була практично зруйнована. Але залишились люди - висококласні лікарі-фахівці, віддані своїй справі. Вони до останнього працювали під постійними обстрілами і дулами російських автоматів. Вони зуміли вирватися з окупації і, за підтримки держави, міжнародних і українських благодійних фондів, міжнародних фінансових організацій, відновити роботу лікарні в місті Києві на вулиці Олександра Довженка 3. ОЛІЛ на Шулявці складається з консультаційної поліклініки, де приймають спеціалісти широкого й вузького профілю, клінічної лабораторії, 2 операційних (кардіологічного й загального профілю), невеликого стаціонару. Крім прийому й надання кваліфікованої медичної допомоги, спеціалісти лікарні проводять спеціалізовані майстер-класи. Так у липні, провідні урологи Маріупольської лікарні провели майстер-клас по лапароскопічному видаленню новоутворень сечовивідних шляхів. Адміністрація і персонал лікарні знаходяться в постійному пошуку покращення якості медичної допомоги і розширення спектра послуг. У рамках програми з розширення спеціалізованої медичної допомоги лікарня придбала гольмієвий лазер MultiPulse HoPlus (2100 нм) компанії Asclepion (Німеччина). Гольмієвий лазер цієї моделі належить до нового покоління систем, які максимально адаптовані до використання в урології. Лазер має розширений діапазон частот і збільшену потужність (до 150 Вт). Його характеристики дають можливість проводити хірургічне втручання швидко та ефективно. Діапазон і частота лазерних імпульсів дозволяють працювати як з твердими структурами (конкременти в сечостатевій системі), так і м’якими біологічними тканинами (видалення простати сечового міхура). Висока потужність дає стабільний гемостатичний ефект, швидке розсічення і видалення тканин. Представник компанії Asclepion в Україні відмічає: «Лазер MultiPulse HoPlus забезпечує неперевершену точність і якість на всіх етапах оперативного втручання. Він являється ідеальним інструментом в урології, як для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, так і при ендоскопічній літотрипсії». Лікар-уролог Кравченко Артем Миколайович так прокоментував можливості лазерної системи: «Цей ексклюзивний гольмієвий лазер є багатофункціональним апаратом, яким можна лікувати широкий спектр захворювань сечостатевої системи, причому характеристики й функціональні особливості лазера дозволяють максимально спростити складні втручання, що для пацієнтів означає мінімізацію реабілітаційного періоду й скорочення термінів одужання». Сподіваємось, що завдяки лазеру MultiPulse HoPlus будуть створені нові пакети послуг, отже більше людей будуть отримувати медичну допомогу безплатно. І маємо надію на світле майбутнє лікарні, нашої країни й швидке повернення до визволеного рідного міста.

BLACK SEA PEARL 2023

18 вересня 2023

29 вересня – 1 жовтня 2023 року в місті Одеса пройде щорічний конгрес анестезіологів з міжнародною участю BLACK SEA PEARL 2023. Місце проведення – Головний корпус Міжнародного гуманітарного університету, вул. Фонтанська дорога 53, м. Одеса. Компанія МЕД ЕКСІМ запрошує на конгрес, створений для обміну досвідом у сфері анестезіології, який об'єднав провідних спікерів з 8 країн світу, зібрав фахівців-практиків, які проведуть понад 50 лекцій, воркшопів з демонстрацією на живих моделях, презентують найновіші розробки в галузі анестезіології й невідкладної терапії. На експозиції медичного обладнання, яка пройде в рамках виставки, МЕД ЕКСІМ презентує сучасні прилади від провідних виробників для ефективної роботи анестезіолога та реаніматолога портативна ультразвукова система MyLab Sigma для широкого спектра клінічних досліджень; стаціонарна ультразвукова платформа MyLab X90 преміум класу Esaote з пакетом інноваційних клінічних технологій і візуалізацією експертного класу; модульна анестезіологічна система S7100 для дорослих, дітей і новонароджених з сенсорним інноваційним екраном управління діагоналлю 18.5 дюйма. З нетерпінням чекаємо на зустріч в гостинній Одесі!

Виставка «МЕДВІН: Стоматологія 2023»

15 вересня 2023

27-29 вересня 2023 року в місті Києві пройде щорічна виставка стоматологічного обладнання «МЕДВІН: Стоматологія 2023 року». Місце проведення: Палац Спорту, м. Київ Виставка МЕДВІН збирає найкращих виробників та імпортерів стоматологічної продукції та обладнання з усієї України. Близько 100 вітчизняних і зарубіжних компаній представлять стоматологічне та зуботехнічне обладнання, інструменти, витратні матеріали тощо. Компанія МЕД ЕКСІМ є традиційним учасником виставки. На цьогорічній експозиції наша компанія представить: Нові модифікації стоматологічної установки елітного класу Nice Glass від Miglionico; Рентгенівське обладнання для стоматології – дентальний рентгенівський апарат IMAX 2300, візіографи Owandy і Brightfield Витратні матеріали для стоматології від торгової марки Dentix І багато іншого… Чекаємо на Вас!!!

Про компанію

Компанія «МЕД ЕКСІМ» по­ста­чає ме­дич­не об­лад­нан­ня від про­від­них сві­то­вих ви­роб­ни­ків, вста­нов­лює та об­слу­го­вує по­став­ле­ні сис­те­ми, роз­роб­ляє ком­плекс­ні рі­шен­ня щодо осна­щен­ня ме­дич­них уста­нов різ­но­го про­фі­лю. Компанія з 2012 року на­ро­щує порт­фель брен­дів, що пред­став­ля­ють не тіль­ки ме­дич­не об­лад­нан­ня, а й об­лад­нан­ня для ес­те­тич­ної ме­ди­ци­ни, сто­ма­то­ло­гії, ве­те­ри­на­рії.

Адреса: вул Назарівська, 1, Київ +38 (044) 234-48-28, (044) 467-52-23 info@medexim.ua

Матеріали для друку

Актуальний каталог компанії «МЕД ЕКСІМ».
Докладний опис та перелік усієї продукції на 04/2022.
Каталог ТМ Esaote. ТОВ «МЕД ЕКСІМ» – єдиний офіційний представник Esaote на території України.
Логотип ТОВ «МЕД ЕКСІМ» – EPS, JPG,