Про компанію
Назва:   ТОВ «МЕД ЕКСІМ»
Країна:   Україна
Місто:   Київ
Рік заснування:   2012
Забезпечити доступ до передових медичних технологій та новітніх зразків медичного обладнання провідних світових виробників
Експорт та імпорт новітніх технологій та медичного обладнання, які покликані забезпечити своєчасну та точну діагностику, ефективне та кваліфіковане лікування; продуктивність та комфорт у роботі лікаря, покращення якості життя пацієнта

«МЕД ЕКСІМ» - лідер серед компаній-постачальників медичного обладнання

Основні напрямки діяльності компанії «МЕД ЕКСІМ» – постачання медичного обладнання від провідних світових виробників, встановлення та обслуговування поставлених систем, розробка комплексних рішень щодо оснащення медичних установ різного профілю.

Компанія заснована у 2012-му році. З дня заснування і понині «МЕД ЕКСІМ» постійно нарощує портфель брендів, що представляють в Україні, не тільки медичного обладнання, а й обладнання для естетичної медицини, стоматології, ветеринарії. На сьогодні портфель компанії «МЕД ЕКСІМ» налічує понад 50 брендів.

«МЕД ЕКСІМ» представляє в Україні таких виробників зі світовим ім'ям, як: Esaote, Medispeс, IMAX, Brightfield Healthcare, Brightfield Endoscope, Jena Surgical, SONY, CIVCO, Canfield, Visiomed, Storz, HäTmed, ELMI, OKUMAN, Echolight, Brera Medical Technologies, ARCLaser, AMI Italia, F-care, Progetti, Asclepion, AR-EL, Sinovision, Suntem, Chison, Dentix та інші.

Завдяки злагодженій роботі структурного логістичного підрозділу, наявності власних складських приміщень, а також розвиненій мережі регіональних представництв в Україні та країнах ближнього зарубіжжя, компанія «МЕД ЕКСІМ» у короткий термін забезпечує постачання закупленого медичного обладнання до всіх українських та зарубіжних лікувальних закладів.

Все медичне обладнання забезпечується гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням. Інженери сервісної служби проводять монтажні роботи та навчають правилам роботи персоналу лікувального закладу. Усі інженери пройшли навчання та стажування на виробничих площах компаній-виробників з отриманням відповідних сертифікатів.

«МЕД ЕКСІМ» – надійний партнер у світі сучасної медицини!