VIII Конгрес анестезіологів України

Компанія МЕД ЕКСІМ запрошує фахівців взяти участь у роботі Конгресу анестезіологів України 21-23 жовтня 2021 року у м. Києві.

Ініціатором та організатором заходу є Асоціація анестезіологів України, всеукраїнське громадське об'єднання, налічує понад 6500 спеціалістів у галузі анестезіології та інтенсивної терапії.

Конгрес відбуватиметься у змішаному форматі: офлайн та онлайн.

Місце проведення офлайн м. Київ, вул. Хрещатик, 2, "Український дім".

Під час Конгресу компанія МЕД ЕКСІМ продемонструє на своєму стенді сучасне медичне обладнання, яке використовується у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії.

До уваги учасників Конгресу будуть представлені:

  • MyLab Sigma – портативна ультразвукова система преміум класу нового покоління від Esaote (Італія). Технічні та функціональні характеристики приладу максимально адаптовані до використання в умовах операційної, а також швидкої діагностики при реанімаційних заходах.
  • MyLab X6 – універсальний стаціонарний сканер з монітором 21.5 дюйм. Апарат поєднує цифрові технології нового покоління, останні досягнення у галузі дизайну з алгоритмами покращення візуалізації та ультразвуковими методиками, які були доступні лише на приладах високого класу.
  • Цифровий відеоларингоскоп TL-100V Brightfield healthcare (Сінгапур). Сучасний багатокомпонентний відеоларингоскоп для забезпечення прохідності дихальних шляхів та проведення трахеальної інтубації.
  •  S7100 - модульна анестезіологічна система експертного класу для дорослих, дітей та новонароджених із сенсорним інноваційним екраном управління діагоналлю 18.5 дюйма Brightfield healthcare (Швеція).

Повний список медичного обладнання від компанії МЕД ЕКСІМ за посиланнями: