sunlight-logo

Sunlight

Компанія Sunlight є підрозділом групи BeamMed і спеціалізується на розробці медичного обладнання для діагностики остепороза і визначення кісткового віку на основі низькочастотного ультразвуку.

Компанія заснована в 2000 році, головний офіс і виробництво знаходяться в Ізраїлі. Кісткові денситометри Sunlight використовується в багатьох медичних центрах по всьому світу і є реальною альтернативою дорогим рентгенографическим кістковим денситометрам. Продукція компанії Sunlight схвалена для продажу і використання в Північній Америці і країнах Європи.

Кісткові денситометри Omnisense компанії Sunlight працюють на основі ультразвуку. Ультразвукове випромінювання дозволяє отримувати повну інформацію про щільність і стан кісткової системи. Отримані дані порівнюють з великою базою даних і оцінюють ризик розвитку остеопорозу та перелому кісток. Дослідження абсолютно безпечно, абсолютно безболісно і проводитися протягом декількох хвилин.

Денситометри Omnisense мають кілька конфігурацій і моделей, що дає можливість підібрати комплект датчиків і програмного забезпечення, який повністю відповідає потребам клієнта. Компанія регулярно випускає оновлені пакети програмного забезпечення.

Компанія Sunlight - фокус на здоров'я кістки