sinovision

SinoVision

Компанія SinoVision Technologies спеціалізується на розробці і виробництві мультизрізових комп'ютерних томографів Insitum, а також супутнього програмного забезпечення.

Партнерами компанії є: дослідницька лабораторія університету Еморі, США, який займає 60 місце в світовому рейтингу наукових центрів, компанія Dunlee, що виробляють рентгенівські трубки для КТ апаратів GE, Philips, Siemens і Shimadzu, провідною компанією з виробництва високочастотне генераторів Spellman.

Конструкторський відділ SinoVision Technologies складається з досвідчених інженерів, які починали виробництво китайського високоточного медичного обладнання.

Використання інноваційних технологій, ефективна виробнича кооперація, правильна організація робочого процесу, рівняння на кращі зразки дозволили створити якісний і надійний багатофункціональний комп'ютерний томограф з сучасним програмним забезпеченням.

Багатозрізові томографи Insitum відповідають всім стандартам безпеки і точності, які пред'являються до високоточного медичного обладнання. Якість продукції підтверджується національними та міжнародними сертифікатами (IEC, MD, CFDA, ISO, CE).

Програмне забезпечення Insitum є цілісною діагностичною платформою, що об'єднує робочу станцію з графічними редакторами, адаптовану для використання в різних клінічних областях, і пакет технологій для телемедицини.

Компанія SinoVision Technologies - все найкраще для розуміння здоров'я людини!