logo-its-group

ITS Group

Компанія ITS Group спеціалізується на розробці і виробництві обладнання в області косметології і естетичної медицини. Головна штаб-квартира і основні виробничі майданчики компанії знаходяться в Болоньї, Італія.

Історія ITS Group починається в 2000 році. Її заснував Клаудіо Белліна, фізик за фахом з багаторічним досвідом роботи в галузі охорони здоров'я.

Величезний практичний досвід і знання всіх тонкощів ринку апаратної косметології негайно привели до успіху нового проекту. Вперше була представлена ​​технологія низькочастотного ультразвуку з кавітаційним ефектом для зменшення локальних жирових відкладень. Сьогодні процедури на апараті Osmosis виробництва ITS Group вважаються реальною альтернативою операційної ліпосакції.

Зараз продукція під торговою маркою ITS Group представлена ​​в усіх сегментах апаратної косметології: радіочастотний ліфтинг, кріоліполіза, високочастотному ультразвуку, акустичної хвилі, імпульсному світлі і діодних лазерах.

Якість, безпека та ефективність обладнання ITS гарантуються співпрацею з передовими науковими лабораторіями і практикуючими лікарями. Все обладнання та комплектуючі виробляються в Італії і відповідають стандартам CE, ISO 9001, ISO 13485.

Разом з технологічним виробництвом високого рівня ITS Group надає повний спектр послуг для клієнтів, включаючи теоретичні та наукові заняття, практичні курси, маркетинг, веб-маркетинг, цілодобову післяпродажну допомогу і підтримку клієнтів.

ITS Group - пристрасть до краси і турбота про клієнтів.