imax-logo

IMAX

Рентгенографічне обладнання торгової марки IMAX є продуктом плідної співпраці та промислової кооперації ряду компаний Східної Європи и Південно-Східного азіатського регіону.

В спектр медичного обладнання компанії входять цифрові и плівкові рентген-апарати різної модіфікації и профілю, а такоже широкий ряд аксесуарів, що підвіщують функціональність та можливості рентгенографічного обладнання.

В Україні медичне обладнання під маркою IMAX представлено низкою пересувних універсальних рентгенівських апаратів, флюороскопічними рентген системами типу С-дуга, вертикальними стійкамі для рентгенографії грудної клітини, а також широким рядом візків для позіціонування пацієнта при проведенні радіологічніх досліджень.

Рентгенологічні апарати IMAX є багатофункціональніми малогабаритними системами з мікропроцесорнім управлінням, які поєднують кращі напрацювання в області радіології з технічнімі інноваціями і сучасними цифровими технологіямі. А модульність і великий модельний ряд рентгенографічніх систем IMAX дозволяють оптимально підібрати систему для клінічніх потреб споживача.