civko

Civco

Заснована в 1981 році на принципах інноваційного менеджменту та орієнтації на кінцевого споживача, компанія CIVCO швидко стала світовим лідером в розробці і виробництві високотехнологічних аксесуарів для проведення терапевтичних і діагностичних маніпуляцій під контролем різних методів візуалізації.

Продукція CIVCO дає можливість максимально ефективно використовувати медичне обладнання, створюючи єдиний комплекс для вирішення завдань будь-якої складності у всіх клінічних областях.

Компанія пропонує: набори для проведення біопсій під контролем УЗД, які сумісні з ультразвуковими апаратами провідних виробників; витратний матеріал для УЗД (презервативи для УЗД, стерильне покриття, гелієві подушечки); різні позиціонуючі системи і витратний матеріал для брахітерапії (степпери, направляючі, кріпильні механізми); системи наведення біпсійной голки з використанням електромагнітних хвиль.

Також лідируючі позицій CIVCO займає і на ринку систем іммобілізації, фіксації та позиціонування пацієнта при проведенні магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії, рентгенологічних досліджень і радіологічної терапії на медичному обладнанні провідних виробників, в тому числі системах SBRT, Rapid Arc™, Tomotherapy, VMAT і IMRT . Серед медичного обладнання, яке використовується в радіології, слід зазначити стеріотаксіческую раму Pro-Lok, системи Type-S, Posifix, Uni-frame, системи позиціонування та іммобілізації грудей і грудної клітини C-Qual, Posiboard, New Horizon, Horizon, Posires і багато інше.

Модульна стеріотаксічна рама Pro-Lok™ призначена для іммобілізації і позиціонування пацієнта при КТ- і МРТ-дослідженнях і визнана кращою іммобилизационо-позиціонуючою системою низкою провідних радіологічних центрів США. Системи Type-S, Posifix, Uni-frame для іммобілізації і позиціонування результат спільної роботи компанії CIVCO зі світовими виробниками медичного обладнання для проведення магнітно-резонансної томографії, комп'ютерної томографії, рентгенологічних досліджень, а також променевої терапії.

Системи позиціювання та іммобілізації грудей і грудної клітини C-Qual, Posiboard, New Horizon, Horizon, Posirest для лікування і дослідження органів грудної клітки, черевної порожнини і молочної залози - від деки, що механічно піднімається, до складної конструкції підтримки і підняття рук.

Вакуумні матраци для дорослих і дітей різної форми і розміру для іммобілізації пацієнта при проведенні КТ і МРТ досліджень з набором додаткового устаткування для відкачування повітря.

Все для успішної діагностики, лікування і комфорту пацієнта від компанії CIVCO Medical Solutions