asclepion-logo

Asclepion

Asclepion - світовий лідер лазерних систем для косметології і медицини.

Німецька компанія Asclepion є одним зі світових лідерів в області лазерних технологій і має 30 річний досвід по розробці і впровадженні хірургічних і косметологічних лазерів. Сьогодні лазерні системи під торговою маркою Asclepion ефективно працюють в понад 60 країнах світу.

Штаб квартира компанії Asclepion Laser Technologies і основні технологічні площі перебувати в місті Йена, земля Тюрінгія, Німеччина. З 1846 року і до сьогоднішнього дня місто Єна є світовим центром виробництва оптичної продукції різного призначення, завдяки успішній роботі дослідницьких лабораторій і фабрик Карла Цейсса.

Історія успіху компанії Asclepion Laser Technologies починається з розробки та подання на ринку медичного обладнання даній операції для офтальмології в 1984 році. Наступна успішна розробка перший ербієвий лазер для використання в естетичній медицині.

Новий поштовх до подальшого розвитку компанії Asclepion стало включення її в групу компаній EL.En. S.P.A.Group/Quanta System S.P.A, які спеціалізуються по розробці і виробництві лазерів для косметології і медицини. Об'єднання компаній призвело до залучення мільйонних інвестицій і розробки нових лазерних систем науково-дослідними інститутами Мілана і Флоренції.

В результаті співпраці з'явилися багатофункціональні моделі косметологічних лазерів MeDioStar Effect, Dermablate Effect і TattooStar Effect з новим дизайном, програмним забезпеченням і додатковими модуль-системами, а також апарат RayLife для ударно-хвильової, фото і радіочастотної терапії.

Хірургічні лазери представлені новим поколінням гольміевого і туліївого лазерів модельного ряду MultiPulse, а також багатофункціональним неодимовим лазером з діодним накачуванням і подвійною частотою QuadroStar+.

Компанія Asclepion - надійний партнер на ринку хірургічних і косметологічних лазерних технологій в Україні.