• Duetto MT

  Серія лазерних установок нового покоління на основі олександрита і недіома для епіляції на всіх фототипах шкіри, видалення судин і омолодження гібридним випромінюванням довжиною хвилі 755/1064 нм.

  Подробнее »
 • MyLab X9

  Ультразвуковий апарат MyLab X9 - ультразвуковий апарат нового покоління для проведення поглиблених діагностичних досліджень і малоінвазивних втручань під контролем ультразвуку.

  Потужний апарат працює на патентованій платформі X ULTRA, яка поєднує в собі останні розробки в області програмного й апаратного забезпечення, інноваційні ультразвукові технології й розробки в будові датчиків.

  Подробнее »
 • MyLab X75

  Ультразвуковий сканер MyLab X75 - універсальний ультразвуковий апарат middle сегмента з розширеними діагностичними можливостями для проведення обстежень у всіх клінічних областях.

  Для забезпечення максимально ефективного використання УЗД-сканера MyLab X75, компанія Esaote надає користувачеві 3 роки гарантії технічного сервісу і підтримки. Лікар УЗД може вирішити технічні проблеми в онлайн-режимі і зосередитися на діагностиці.

  Подробнее »
Новости и события
В Институте микробиологии и иммунологии им. МЕЧНИКОВА прошли испытания эффективности генератора аэрозоля Др.Фогг производства «Брайтфилд Украины».
Компания «МЕД ЭКСИМ» примет участие в XXII Национальном конгрессе кардиологов Украины, который состоится 21-24 сентября 2021, г. Киев.
МИ ПРИЙМАЄМО УЧАСТЬ! НАШ СТЕНД - 1-G1-1/1-G1-3 ЗАПРОШУЄМО ДРУЗІВ ТА ПАРТНЕРІВ!
Компания «МЕД ЭКСИМ» приглашает на VII Международный конгресс анестезиологов, который состоится 27-29 августа в городе Одесса, отель GAGARINN.
Каталог
Категории
Категории
 • Новинки
 • Популярное
Бренды