Каталог
Категории

Офіційна заява уповноваженого представника компанії Bioeasy

Офіційна заява уповноваженого представника компанії Bioeasy на території України щодо звинувачення у постачанні неякісних експрес-тестів.

Як офіційний дистриб'ютор виробника в Україні, повідомляємо, що компанія Bioeasy з 2007 року виробляє продукцію для лабораторних досліджень. Більш ніж 10 тестів були визнані Головним управлінням з надзору за якістю в Китаї національним стандартом.

Враховуючи ситуацію, що склалася, ми зробили офіційний запит та отримали документально підтверджені коментарі. 26.03.2020 на сайті Міністерства охорони здоров’я Іспанії опубліковано підтвердження дійсності сертифікатів CE компанії Bioeasy та законність використання тестів у медичній практиці на території Іспанії. З партії 650 000 тестів, які отримала Іспанія, виробник замінить лише 9000 тестів, які були зіпсовані через неправильний забір зразків. Ці тести ніколи не поставлялися в Україну.

Тести, які поставляються в Україну, мають сертифікат Євросоюзу та їх результати підтверджені уповноваженими лабораторіями ЄС. Ми слідкуємо, щоб продукція, яку нам відправляють постачальники була належної якості.

Рекомендации из статьи
Бренды